Dr. Khoshraj kimdir?


Dr. Khoshraj bir profesör ve öğretmen, bir mucit, bir araştırmacı, bir yapımcı ve ülkenin önde gelen bir girişimcisidir.


Devamında onu daha iyi tanıyacağız.


Bir bakışta Dr. Khoshraj

  • İlaç, kozmetik ve sağlık alanlarında nanoteknoloji ve biyoteknoloji ürünleri üreticisi
  • Tebriz Rabe Rashidi Yüksek Öğrenim Enstitüsü Öğretim Üyesi
  • İran'da 8 patenti ve İsviçre ve Malezya'da 3 uluslararası patenti var
  • Ulusal Elitler seçilmişi
  • Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Almanya, Çin ve Rusya gibi ülkelerdeki prestijli uluslararası dergilerde bilimsel makaleleri bulunmaktadır.
  • Standartlar Genel Müdürlüğü ve Sanayi, Maden ve Ticaret Bakanlığı'ndan kozmetik firmalarının teknik yöneticileri için ders eğitmeni
  • Kanser tedavisinde yeni nesil ilaçlar alanında araştırmacı

Gururumuz

Dr. Khoshraj ürünlerinin özellikleri ve faydaları

Kullanılan transferler, bileşiklerin altta yatan deri tabakasına ve saç köklerine penetrasyonunu ve transferini büyük ölçüde arttırmıştır. Ve tüm bu transferler Dr. Khoshraj'ın kendisi tarafından yapılmıştır ve satın alınmamıştır. Bu malzemelerin transferler ve bileşikler olarak ekstraksiyonu çok zor ve maliyetlidir ve benzer birçok ürün bu alanda kimyasal bileşikler kullanır, Fakat Dr. Khoshraj insanların kalitesine ve memnuniyetine değer vermekte ve bu zorluğu ve maliyeti kabul etmekte ve bunu tüketicilere daha da uygun fiyata sunmaktadır. Örneğin, Zaitin adlı transferlerimizden birini kullanan benzer yabancı şampuanlar her zaman 195 TRY'ın üzerinde fiyatlandırılırsa.


Dr. Khoshraj'ın tüm paketleri, tedarik edilip tüketiciye teslim edilmeden önce uygun bir istatistiksel popülasyonda test edildi ve yanıtları ve kalitesi gözden geçirildi ve analiz edildi.
Daha sonra, özellikle tıbbi, güzellik ve sağlık ürünleri için önemli olan müşterilerin kullanımına sunulur.

 

IRIB'de Urmiye Gölü'nün tuzundan kozmetik ürün üretimi haberi

Bu videoyu ve daha fazla videoyu YouTube kanalımızda izleyin.

HakkımızdaUntitled-1 (1)